واحد شبکه رادین سیستم

شرکت رادین سیستم آماده خدمت رسانی در پروژه های شبکه

پشتیبانی شبکه کامپیوتر | رادین سیستم

پشتیبانی شبکه کامپیوتر

پشتیبانی شبکه کامپیوتر به مجموعه خدماتی که در جهت حفظ و نگهداری ، رفع ایراد و اشکالات احتمالی و بالا بردن ضریب امنیت در شبکه می گویند .

پشتیبان شبکه کامپیوتر نیز به فرد یا شرکتی که مجموعه فعالیت های فوق را مدیریت میکند و یا انجام میدهد گفته میشود که امروزه اهمیت این موضوع بر همه روشن است که برای به حداقل رساندن ریسک خرابی یا از بین رفتن اطلاعات مهم شرکت ها نیاز به به کارگیری افراد متخصص در این زمینه است که این امر بسیار پر هزینه است و از طرفی برای شرکت های کوچک امکان استقرار تیم فنی و پشتیبانی شبکه کامپیوتر در مجموعه وجود ندارد در حالیکه نیاز به این افراد همیشه وجود دارد واحد پشتیبانی و خدمات شبکه شرکت رادین سیستم مجرب در ارائه ی خدمات بر اساس  دانش فني و مهارت بالای کارشناسان مجرب خود،تمامی خدمات پشتیبانی شبکه از جمله:

پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی شبکه کامپیوتر و سخت افزار: شامل عیب یابی و رفع نقص تجهیزات و منابع سخت‌افزاری ( کامپیوترها، پرینترها، اسکنره) ٬ مدیریت سیستم‌های کامپیوتری از لحاظ کیفیت و کارایی سخت‌افزاری ٬ مشاوره و پشتیبانی در زمینه‌ی خرید و ارتقا‌ی منابع سخت‌افزاری.

پشتیبانی نرم‌افزار و سیستم عامل: شامل عیب‌یابی و رفع نقص سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای عمومی ٬ نصب و پیکربندی سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای عمومی و اختصاصی ٬ مشاوره و پشتیبانی در زمینه تامین و کاربری و زیرساخت نرم‌افزارهای عمومی و مدیریت لایسنس‌های نرم‌افزاری.

پشتیبانی اینترنت و وب : مثل پشتیبانی فنی از سرویس اتصال به اینترنت و پست الکترونیک سازمانی ٬ پشتیبانی و ارتقا‌ی سرویس اتصال به اینترنت کاربران درون و برون سازمانی ٬ پشتیبانی از سرویس‌های و کاربران وب.

پشتیبانی شبکه کامپیوتر اکتیو و پسیو شبکه :مثل نگهداری و عیب‌یابی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه مدیریت ،کنترل و نظارت بر منابع شبکه شامل مانیتورینگ کیفیت و کارایی سرویس‌ها ،ترافیک شبکه و سخت‌افزارها کنترل و مدیریت و رفع عیب زیرساخت شبکه . شامل کابل کشی ،‌ترانکینگ ،‌ لینک های وایرلس و… را با کمترین هزینه و سریع ترین زمان به تمامی مشتریان عزیز ارائه می دهد.