درباره‌ی رادین سیستم

رادین سیستم تدبیر افق

شرکت مهندسی رادین سیستم تدبیر افق با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و مسلط در زمینه استقرار سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به ویژه در بخش فروش و نصب تجهیزات شبکه‌ ٬ تجهیزات دوربین مداربسته ٬ تلفن های تحت شبکه ویپ (VOIP) توانسته هموار خدماتی مطلوب به مشتریان خود ارائه و تحویل دهد.
 شرکت ما فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجربه علمی و عملی متخصصین خود را آغاز نموده است.
 شرکت رادین سیستم  تلاش نموده از خدمات گسترده خود را به گونه‌ای ارائه نماید که سرویس گیرندگان این شرکت بهترین تجربه ممکن را با توجه به خدمات ارائه شده ,گرفته و همکاری مستمر با آن شرکت داشته باشند.
 امروز همه شرکت‌های بزرگ و کوچک برای باقی ماندن در عرصه رقابت و درآمدزایی نیاز دارند که از منابع خود به طور بهینه استفاده کنند شرکت رادین سیستم تدبیر افق با ارائه مشاوره و همراه کارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تبلیغات باعث میشود که شرکت ها هزینه های جاری خود را کاهش دهند و از منابع موجود خود به نحواحسنت استفاده کنند.
همان طور که میدانید در دنیای اینترنت  و داده که با ارزش ترین سرمایه هر شرکت میباشد شما باید امنیت این اطلاعات را تامین کنید و برای راحتی کارکنان وسرعت عملشان و صرفه جویی در هزینه و زمان احتیاج به اینترنت شبکه و ویپ دارید.
شما میتوانید برای پیاده سازی و راه اندازی شبکه و ویپ و دوربین مداربسته میتوانید با کارشناسان رادین سیستم تدبیر افق تماس گرفته  ومشاوره رایگان بگیرید.

برای برقراری ارتباط با ما:

تلفن:02145885

سایت شرکت:radin-system.com

پیج اینستاگرام:[email protected]

آدرس : استان تهران شهرقدس  شهرک ابریشم بلوارتولیدگران نبش کوچه نشاط ساختمان اداری یاس طبقه 2 واحد

ساعت کاری شرکت از 7:30 صبح تا 16:30 بعدظهر از شنبه تا پنج شنبه

لوگوی شرکت رادین سیستم

معرفی تیم شرکت رادین سیستم

مدیرعامل شرکت رادین سیستم
مدیر فروش شرکت رادین سیستم
کارشناس فنی شرکت رادین سیستم
کارشناس فنی شرکت رادین سیستم
مالی رادین سیستم
انباردار رادین سیستم
کارشناس فروش رادین سیستم
کارشناس فروش رادین سیستم

مشتریان شرکت رادین سیستم