واحد ویپ VOIP رادین سیستم

شرکت رادین سیستم آماده خدمت رسانی در پروژه های شبکه

راه اندازی و پشتیبانی ویپ VOIP

تلفن های ویپ به تلفن هایی گفته می شود که در آن انتقال صدا در بستر شبکه کامپیوتری یا اینترنت است که به ما این امکان را می دهد که با کامپیتور شخصی یا تلفن همراه یا تلفن عادی به رابط ویپ وصل شوید که نسل جدید تلفن های ویپ به عنوان جایگزین تلفن های سانترال شده و تمای خدمات سانترال را رایگان ارائه می دهد و در ان می توان تعداد نامحدودی داخلی تعریف کرد و به راحتی به پخش صوت ، صندوق صوتی ؛ دستگاه فکس ، صف تماس و … دسترسی پیدا کرد .

نصب و راه اندازی تلفن های ویپ (VOIP)

برای مزایای تلفن های ویپ به صورت مختصر می توان  به موارد زیر اشاره کرد :

قابلیت جابجایی : در ویپ فاصله و محل قرارگیری اهمیتی ندارد زیرا تمامی تماس ها از طریق اینترنت است و با داشتن یک اکانت ویپ امکان محدودیتی در محل فیزیکی وجود ندارد.

مالیات کم : زیرا در مکالمات از طریق اینترنت امکان نظارت بر مکالمات وجود ندارد و فقط بابت سرویس اینترنت مالیات پرداخت می شود .

هزینه پایین : زیرا در یک ارتباط ویپ چیزی غیر از یک اتصال اینترنتی و یک نر افزار ویپ نیاز نیست و حتی مکالمه در چنین شرایطی تقریبا رایگان است.

حذف کابل کشی اضافی و تبدیل راحت تلفن های عادی به شبکه ویپ

امکان برقراری ویدئوکنفرانس تصویری با هزینه بسیار پایین نسبت به راه های دگیر و …

شرکت رادین سیستم تمامی خدمات نصب راه اندازی تلفن های ویپ را به صورت تخصصی در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد و تمامی تجهیزات ویپ را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای شما مشتریان عزیز تامین می نماید .