واحد پشتیبانی ویپ VOIP رادین سیستم

شرکت رادین سیستم آماده خدمت رسانی در پروژه های ویپ

خدمات و پشتیبانی ویپ

راه اندازی و پشتیبانی ویپ VOIP

تلفن های ویپ به تلفن هایی گفته می شود که در آن انتقال صدا در بستر شبکه کامپیوتری یا اینترنت است که به ما این امکان را می دهد که با کامپیتور شخصی یا تلفن همراه یا تلفن عادی به رابط ویپ وصل شوید که نسل جدید تلفن های ویپ به عنوان جایگزین تلفن های سانترال شده و تمای خدمات سانترال را رایگان ارائه می دهد و در ان می توان تعداد نامحدودی داخلی تعریف کرد و به راحتی به پخش صوت ، صندوق صوتی ؛ دستگاه فکس ، صف تماس و … دسترسی پیدا کرد .

نصب و راه اندازی پشتیبانی ویپ (VOIP)

برای مزایای تلفن های ویپ به صورت مختصر می توان  به موارد زیر اشاره کرد :

قابلیت جابجایی : در ویپ فاصله و محل قرارگیری اهمیتی ندارد زیرا تمامی تماس ها از طریق اینترنت است و با داشتن یک اکانت ویپ امکان محدودیتی در محل فیزیکی وجود ندارد.

مالیات کم : زیرا در مکالمات از طریق اینترنت امکان نظارت بر مکالمات وجود ندارد و فقط بابت سرویس اینترنت مالیات پرداخت می شود .

هزینه پایین : زیرا در یک ارتباط ویپ چیزی غیر از یک اتصال اینترنتی و یک نرم افزار ویپ نیاز نیست و حتی مکالمه در چنین شرایطی تقریبا رایگان است.

حذف کابل کشی اضافی و تبدیل راحت تلفن های عادی به شبکه ویپ

امکان برقراری ویدئوکنفرانس تصویری با هزینه بسیار پایین نسبت به راه های دگیر و …

شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با کاربرد ویپ به مقالات ما در این زمینه مراجعه کنید.

 

نرم افزار مرکز تماس پیوند تل  ارائه شده توسط شرکت رادین سیستم 

1 )معرفی شرکت

نرم افزار پیوند تل محصولی از شرکت رادین سیستم میباشد ، شرکت مهندسی رادین سیستم تدبیر افق با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و مسلط در زمینه استقرار سیستم های نرمافزاری و سخت افزاری به ویژه در بخش فروش و نصب تجهیزات شبکه ٬ تجهیزات دوربین مداربسته ٬ تلفن های تحت شبکه ویپ  و خدمات ویپ (VOIP (توانسته هموار خدماتی مطلوب به مشتریان خود ارائه و تحویل دهد.
شرکت ما فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجربه علمی و عملی متخصصین خود را آغازنموده است. شرکت رادین سیستم تالش نموده از خدمات گسترده خود را به گونهای ارائه نماید که سرویس گیرندگان این شرکت بهترین تجربه ممکن را با توجه به خدمات ارائه شده ,گرفته و همکاری مستمر با آن شرکت داشته باشند.
امروز همه شرکتهای بزرگ و کوچک برای باقی ماندن در عرصه رقابت و درآمدزایی نیاز دارند که از منابع خود به طور بهینه استفاده کنند شرکت رادین سیستم با ارائه مشاوره و همراه کارهای تخصصی در حوزه فناوری اطالعات و ارتباطات و تبلیغات باعث میشود که شرکت ها هزینه های جاری خود را کاهش دهند و از منابع موجود خود به نحواحسنت استفاده کنند.

2 )سیستم مرکزتماس پیوند تل چیست و چطور کار میکند؟

این سیستم به نوعی طراحی شده است که امکان استفاده در کنار تمام سیستمهای تلفنی مبتنی بر استریسک را دارد. بنابراین اگر شما از مرکزتلفن الستیکس، ایزابل یا FreePBX استفاده میکنید، این امکان را خواهید داشت تا بتوانید از مزیتهای این مرکزتماس در کنار مرکزتلفن خود استفاده نمایید. برای استفاده از نرمافزار مرکزتماس پیوند ارتباط کافیست
یک سرور فیزیکی یا سرور مجازی جداگانه در کنار سرور مرکزتلفن خود داشته باشید.

3 )داشبورد عمومی تماسها

داشبورد ابتدایی این مرکزتماس اطالعات کلی از تعداد تماسهای ورودی، تماسهای خروجی، تماسهای از دست رفته، میانگین زمان انتظار و … را نشان میدهد. این داشبورد به مدیران مراکزتماس این امکان را میدهد تا یک دید کلی از میزان تماسهای ورودی و خروجی مرکزتلفن خود بر روی این داشبود داشته باشند

4)امکان تعریف سطح دسترسی کاربران و مدیران

این نرمافزار مرکزتماس به شما این امکان را میدهد تا بتوانید برای افراد داخل سازمان سطح دسترسی تعیین کنید. مثال میتوانید به دپارتمان فروش دسترسی دفترچه تلفن و داشبورد اختصاصی را بدهید. یا به مدیر مجموعه دسترسی به تمام صداهای ضبط شده، گزارشات تماس و خروجی سیستم نظرسنجی را بدهید.

5 )دفترچه تلفن با قابلیت کلیک

یک دفترچه تلفن جامع و هوشمند به شما کمک میکند تا بتوانید سریعتر شماره مخاطب خود را پیدا کنید و با او تماس بگیرید. همچنین ویژگی Dial To Click در یک دفترچه تلفن هوشمند به شما کمک میکند که صرفا شماره مخاطب را مشاهده نکنید و با کلیک بر روی شماره مورد نظر تماس شما به صورت اتوماتیک برقرار خواهد شد. در این بخش امکان اضافه کردن مخاطب به صورت دستی یا از طریق یک فایل اکسل امکان پذیر خواهد بود.

6 )سیستم نظرسنجی تلفنی

نرمافزار نظرسنجی و ارزیابی تلفنی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید میزان رضایتمندی مشتریان خود را از کیفیت و نحوه پاسخگویی کارشناسان بدانید و جهت افزایش کیفیت خدمات شرکت اقدام کنید. ماژول نظرسنجی پس از قطع تماس از سمت اپراتور به صورت اتوماتیک برای تماسگیرنده پخش میشود و امکان ثبت امتیاز به کیفیت پاسخگویی در اینجا ثبت خواهد شد. ماژول نظرسنجی مرکزتماس پیوند ارتباط امکان نظرسنجی پس از مکالمه برای هر داخلی، گروههای صف تماس و ارائه نتایج نموداری را دارد.

7)اعالم کد اپراتوری

در بسیاری ازشرکت ها پشتیبانی ویپ و خدمات ویپ  از مراکزتماس، در لحظه برقراری تماس برای تماسگیرنده پیامی به عنوان معرفی نام و کد اپراتور خوانده میشد.این موضوع باعث میشود که فردی که با این مجموعه تماس گرفته است از نام و کد اپراتوری شخص آگاه باشد و اگر نیازمند پیگیریهای بعدی بود، بتواند مجدد با این اپراتور مکالمه داشته باشد.

8 )ماژول مرکزتماس هوشمند

ماژول مرکزتماس دارای بخشهایی به عنوان وضعیت داخلیها، وضعیت اپراتورها، والبورد، ارسال پیام به کاربران و گزارش ورود و خروج اپراتورها است.

الف) وضعیت داخلیها

در این بخش امکان مشاهده وضعیت کلی و گزارشی اجمالی از داخلیهای ثابت شرکت وجود دارد. اطالعاتی که این بخش به شما ارائه میدهد شامل نام کارمند، شماره داخلی، تعداد تماسهای ورودی و خروجی امروز و مدت زمان مکالمه آن داخلی است. همچنین مدیر سیستم این امکان را دارد که بتواند در این بخش داخلی مورد نظر را عضو یک صف تماس کند.

ب ) وضعیت اپراتورها

اپراتورها افرادی هستند که به طور ثابت در شرکت حضور ندارند یا به صورت شیفتی در مرکزتماس پاسخگو هستند. در واقعا پراتورها یک شماره اپراتور با اطالعات کاربری دارند که در زمان حضور در مرکزتماس امکان ورود و در زمان اتمام ساعت کاری امکان خروج از سیستم را دارند. در زمان خروج از سیستم دیگر هیچ تماسی به این اپراتور وصل نخواهد شد. وضعیت اپراتورها اطالعاتی از تعداد و مدت زمان مکالمه، میزان خروج از سیستم و … را نشان میدهد. بر اساس این گزارش به طور مثال امکان محاسبه حقوق اپراتور بر حسب دقیقه خواهد بود.

پ ) والبرد – مشاهده وضعیت آنلاین تماسها

والبرد مرکزتماس درواقع وظیفه گزارش آنالین از وضعیت تمامی تماسها و همچنین ارائه ویژگیهایی دیگر مثل شنود مکالمات، مخابره پیام از سمت سرپرست به اپراتور بدون شنیدن توسط مشتری، انتقال و قطع تماس از جمله قابلیتهای والبرد این مرکزتماس است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، والبرد این مرکز تماس شامل ارائه گزارشات ازتعداد اپراتورهای در حال مکالمه، تعداد کل اپراتورهای آنالین، تعداد اپراتورهای آزاد، تعداد کل تماسهای ورودی، تعدادافراد حاضر در ضف، تعداد تماسهای پاسخ داده شده و از دست رفته، تعداد تماسهای خروجی، متوسط زمان مکالمه اپراتورها، میانگین زمان انتظار افراد در صف تماس و درصد سطح پاسخگویی توسط مرکزتماس است. همچنین در پایین این والبرد، درصد نموداری از نظرسنجی و ارزیابی اپراتورها نشان داده میشود. تهیه گزارش والبرد بر اساس تعداد تماس ومدت زمان مکالمه شمارههای صف است.

ت) ارسال پیام به کاربران

ماژول مرکزتماس پیوند ارتباط دارای بخشی به عنوان ارسال پیام به کاربران است که مدیر سیستم میتواند برای یک شخص یا یک گروه پیامی ارسال کند. این پیام در داشبورد شخصی کابران قابل مشاهده خواهد بود

ث) گزارش ورود و خروج کاربران

تهیه گزارش ورود و خروج اپراتورها بر اساس نام اپراتور، تاریخ و ساعت شروع و پایان، وضعیت اپراتور بر اساس دالیل خروج از صف مرکزتماس و … است که امکان خروجی عالوه بر نمودار و اطالعات مصور به صورت اکسل نیز وجود دارد.

9 )گزارشات جدولی و نموداری تماسها

سیستم گزارشگیری مرکزتماس پیوند ارتباط به نوعی طراحی شده است تا بتواند تمام نیازهای مدیر یک کسبوکار را جهت تهیه گزارش از تماسهای ورودی، خروجی و داخلی پوشش دهد. این سیستم هوشمند گزارشگیری توانایی تهیه گزارش از انواع تماسها بر اساس شماره داخلی، شماره صف، شماره تماسگیرنده، بازه زمانی بر اساس تاریخ و ساعت و … را دارد.
به طور مثال اگر بخواهید یک گزارش عملکرد کلی از میزان تماسهای ورودی و خروجی سیستم بگیرید، امکان خروجی براساس تعداد کل تماسها، تعداد کل تماسهای ورودی، تعداد کل تماسهای خروجی، تعداد تماسهای ورودی پاسخ داده شده و از دست رفته، تعداد تماسهای خروجی موفق، تعداد تماسهای از دست رفته، مجموع کل زمان مکالمه، مجموع زمان مکالمات ورودی، مجموع زمان مکالمات خروجی، کمترین زمان مکالمه خروجی، بیشترین زمان مکالمه ورودی و …
است که به صورت کامل در تصاویر زیر قابل مشاهده هستند. تمامی این گزارشات برای عملکرد صف، عملکرد داخلیها،عملکرد اپراتورها صورت پذیراست.

10 )پاپآپ تلفنی بدون نصب نرمافزار

ماژول Popup تلفنی بر روی مرکزتماس پیوند ارتباط بر خالف سایر ماژولهای پاپآپ نیازی به نصب نرمافزار جداگانه ای ندارد و تمام ارتباط کاربران با سرور از جمله پاپآپ به صورت تحت وب و بر روی مرورگر قابل استفاده است. این ماژول به شما این امکان را میدهد تا در زمان تماس ورودی پیش از پاسخ یک فرم به صورت اتوماتیک بر روی کامپیوتر باز و اطالعات و سابقه مشتری را به شما نشان دهد.

11 )صفحه اختصاصی اپراتور

هر اپراتور برای استفاده از خدمات مرکزتماس تنها با وارد کردن یک آدرس IP روی مرورگر خود امکان دسترسی به پنل اپراتور و وضعیت داخلی خود دارد. به طور مثال اگر نیاز به وقت استراحت، نماز، صرف ناهار و … داشته باشد میتواند با انتخاب یکی از این گزینهها از صف تماس خارج شود تا به صورت موقت تماسی به این اپراتور وصل نشود. همچنین مشاهده وضعیت تماسها ورودی و خروجی و دسترسی به صداهای ضبط شده مکالمات، تلفن نرمافزاری، پاپآپ تلفنی و … از دیگر امکاناتی است که اپراتور در پن اختصاصی خود به آنها دسترسی دارد

مراحل پیاده سازی و زمانبندی پروژه

زمانبندی و مراحل پیادهسازی  پشتیبانی ویپ و خدمات ویپ مرکزتماس پیوند ارتباط به فاکتورهای زیادی که وابسته به نوع پروژه و سناریو است، بستگی دارد.فاکتورهایی که در زمانبندی پروژه و پیادهسازی دخیل هستند شامل تعداد ماژولهای خریداری شده و راهاندازی مرکزتلفن است. اگرمرکزتلفن در شرکتی که قرار است نرمافزار مرکزتلفن پیادهسازی شود وجود داشته باشد، روند پروژه آسانتر خواهد شد و دیگر نیازی به خرید تجهیزات یا مراحل استقرار مرکزتلفن VoIP نخواهد بود. در غیر اینصورت به تعداد و نوع خط شهری، تعداد داخلی، پیاده سازی و برنامه نویسی سرویسهای خاص، استفاده از سرور محلی یا ابری، نوع تجهیزات، تعداد شعب و … بستگی دارد. اگر بخواهیم یک نسخه عمومی برای مراحل پیاده سازی ارائه کنیم، به ترتیب، تهیه شرح فنی پروژه با در نظر گرفتن شرح نیاز کارفرما، تهیه سخت افزارهای مورد نیاز متناسب با سناریو اعم از مبدلها، سرور، تلفن های رومیزی یا بیسیم، استقرار سرور و تجهیزات و در نهایت آموزش کاربری سیستم خواهد بود.

هزینه طراحی و پیادهسازی مرکزتماس پیوند تل

پیادهسازی نرمافزار مرکزتماس هزینههای متغیری دارد که بر اساس نوع پروژه و تعداد ماژولها مشخص میشود. این مرکزتماس دارای ماژولهای جداگانه است که هر کسبوکاری متناسب با نیازمندی درون سازمانی خود امکان انتخاب همه یا بخشی از این ماژولها رادارد.

اطالعات فنی نرم افزار :

این نرم افزار با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و از Framework الراول جهت توسعه نرم افزار استفاده شده است
اطالعات فنی این نرم افزار به شرح زیر میباشد :
OS = Centos 7
PHP = 7,3
Database = Mariadb
Asterisk = 16
Web Server = Apache
متد های برنامه نویسی استفاده شده :
Vuejs , Javascript , Java , Nodejs , Ajax , React , Html , Css
مشخصات طرح پیشنهادی ، جهت استفاده از نرم افزار پیوند تل :
تجهیزات مورد نیاز :
مشخصات ماشین مجازی مورد نیاز :
پیوند تل :
CPU = 4 Core
RAM = 8 Gig
HDD = 80 Gig
استریسک :
Cpu = 4 Core
RAM = 8 Gig
HDD = 500 Gig
نکته : در صورت موجود نبودن ماشین مجازی ، سرور فیزیکی پیشنهادی به شرح زیر میباشد :
Hp DL 380 Gen 7
CPU 5650 *2
Ram 8Gig *2
HDD Hp 10K 300Gig * 3
SD card 16 Gig
2 Power
Full Fan

تعهدات ما :

یکی از دغده های اساسی کسب و کارها ، نحوه ارائه پشتیبانی ویپ ، پس از اجرای پروژه سیستم تلفنی و مرکز تماس است. شرکت رادین سیستم ، عالوه بر نمونه پروژه های موفق ، جهت جلب اعتماد بیشتر متعهد میشود که پس از اجرا استقرار مرکز تماس پیوندتل ، به مدت یکماه پشتیبانی به صورت رایگان از این سیستم پشتیبانی کند . همچنین پس از اتمام اجرای پروژه تمامی مستندات ، راهنمای سیستم و آموزش کاربردی به مدیر یا سرپرست سیستم ارائه خواهدشد

شرکت رادین سیستم تمامی خدمات نصب راه اندازی خدمات  ویپ را به صورت تخصصی در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد و تمامی تجهیزات ویپ را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای شما مشتریان عزیز تامین می نماید .

 

برای برقراری ارتباط با ما:

تلفن:02145885

سایت شرکت:radin-system.com

پیج اینستاگرام:[email protected]

آدرس : استان تهران شهرقدس  شهرک ابریشم بلوارتولیدگران نبش کوچه نشاط ساختمان اداری یاس طبقه 2 واحد