دوربین مدار بسته

اکنون بسیاری از کشورها از نظارت تصویری عمومی به عنوان ابزاری اصلی برای نظارت بر حرکات جمعیت و پیشگیری از جرم و تروریسم ، چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی استفاده می کنند.

دوربین مداربسته مخفف تلویزیون مداربسته است ومعمولا  تحت عنوان نظارت تصویری شناخته میشود. مداربسته به این معنی است که برخلاف تلویزیون عادی که به طورگسترده برای عموم پخش میشود پخش معمولا به تعداد محدود ی ازنمایشگرها منتقل میشود. شبکه های دوربین مداربسته معمولا برای شناسایی وجلوگیری ازفعالیت های مجرمانه وثبت تخلفات ترافیکی مورداستفاده قرارمیگیرند،اماکاربردهای دیگری نیزدارند. فناوری مداربسته برای اولین باردرسال 1942 توسط دانشمندان آلمانی برای نظارت برپرتاب موشکهای V2ساخته شد بعدا توسط دانشمندان آمریکایی درهنگام آزمایش بمب اتمی مورد استفاده قرارگرفت.

دوربین مداربسته چیست و چگونه کار می کند؟

دوربین مداربسته یا تلویزیون مدار بسته ، سیستمی است که به شما امکان می دهد در آن چه در داخل و اطراف کسب و کار شما می گذرد تحت نظر باشید. دوربین ها و مانیتورها شما را قادر می سازند تا رویدادها را به صورت زنده مشاهده کنید و ضبط کننده ها تصاویر را برای ارجاع بعدی بایگانی می کنید. مانیتور دوربین مداربسته را با یک تلویزیون عادی اشتباه نگیرید. محتوای پخش عمومی را دریافت نمی کند ،این فقط تصاویر دوربین های امنیتی نصب شده در محل است.

فناوری دوربین مداربسته ده ها سال است که وجود دارد ، اما پیشرفت های صورت گرفته در سال های اخیر باعث می شود که در دستگیری مجرمان در عمل و محاکمه آنها به دادرسی کارآمدتر باشد. قسمتهای مختلف سیستم دوربین مداربسته و نحوه کار همه آنها را در نظر بگیرید.

هدف دوربین های امنیتی ضبط تصاویر به ویژه در هر مکان آسیب پذیریا دارای جرم و جنایت زیاد در داخل و اطراف ساختمان شما است. شما چندین گزینه اساسی دوربین امنیتی برای انتخاب دارید:

دوربین های امنیتی سیمی از کابل ها برای انتقال فیلم و نظارت تصویری استفاده می کنند ، اما وقتی دامنه انتقال از 300 متر عبور کند ، سیگنال ضعیف می شود.

استفاده از کابلهای شبکه ، سوئیچ ها و تقویت کننده های سیگنال مناسب می تواند به رفع این مشکل کمک کند. چندین دوربین می تواند به یک مانیتور مستقر در یک اتاق امنیتی متصل شود.

نصب دوربین مدار بسته | رادین سیستم

برنامه های دوربین مداربسته

مدیریت جرم

نظارت دوربین مداربسته میتواند مجرمان بالقوه را بازدارد. درصورت وقوع جرمی فیلم های ویدئو یی میتوانند به نیروی انتظامی کمک کنند تا تحقیقات وبعداً مدارکی را برای پیگرد قانونی دردادگاه قانونی ارائه دهد. همراه با دوربین مداربسته صوتی حرارتی وانواع دیگرسنسورها میتوانند مقامات را از وقایع غیرعادی هشداردهند به عنوان مثال آتش یا اسلحه دریک مکان

برای مشاغل دوربین های مداربسته میتوانند فعالیت های مجرمانه داخلی را شناسایی وکنترل کنند. زندان ها میتوانند از نظارت ویدئویی برای جلوگیری ازتحویل مواد مخدروسایرمواد قاچاق توسط هواپیما های بدون سرنشین به زندانیان استفاده کنند.

دوربین های امنیتی قادربه نظارت برمناطقی هستند که به راحتی قابل دسترسی نیستند به عنوان مثال پشت بام ها

مدیریت بحران

با استفاده ازدوربین های مداربسته نیروهای اورژانس ونیروهای امدادی قادربه ارزیابی ونظارت برحوادث درزمان واقعی برای انتقال وضعیت ازطریق ویدئو به تیمهای مدیریت بلایا هستند به عنوان مثال ازداخل یک ساختمان درحال سوختن ازیک غار یا ازیک هلیکوپترکه برفراز یک صحنه پروازمیکند.

نظارت برخیابان وشهروجامعه

دوربین ها درچراغ های راهنمایی وسایرنقاط شهرمردم را برای جمع آوری آمارترافیک وهمچنین تصاویراثبات کننده برای سرعت غیرمجازکنترل میکنند.

برخی ازگره های حسی شامل دوربین های امنیتی هستندکه تصاویرضبط شده را تجزیه وتحلیل میکننداما برای محافظت ازحریم خصوصی افراد این تصاویررا منتقل یا ذخیره نمیکنند. به طورعمده تعداد محدودی برای استفاده توسط محققان ارشد ذخیره میشود تا نرم افزاربینایی رایانه را توسعه دهد.این پروژه با مقاومت برخی ازناظران حریم خصوصی روبروشده است.

نظارت وتشخیص پزشکی

حدود 43 عضله صورت وجود دارد که افکار و احساسات افراد را بیان میکند. نرم افزارهوشمند میتواند این عبارات را شناسایی کند به عنوان مثال درد یا اضطراب ازتصاویر به راحتی که مردم میتوانند داشته باشند.

دوربین های مداربسته همچنین میتوانند بیماران – به عنوان مثال کودکانی افراد مسن – را کنترل کنند تا بحران های بالقوه پزشکی را شناسایی کنند به عنوان مثال سکته مغزی یا آسم

تحقیقات رفتاری

دوربین مداربسته ای که برای تحقیق درمورد خودکشی استفاده شد نشان داد که 83 درصد افرادی که قصد پرتاب خود را مقابل قطاردارند رفتارهای خاصی نشان میدهند.

این موارد بعداً ازتصاویردوربین مداربسته مورد تجزیه وتحلیل قرارگرفت واکنون برای هشدارناظرانتظارتبرخودکشی های احتمالی استفاده میشود.همچنین شبکه های نظارتی توسط محققان برای ثبت فعالیتهای جمعیت درمکانهای عمومی وجلوگیری ازرفتارهای ضداجتماعی استفاده میشود.

به عنوان مثال دوربینها درمدارامنیت وضبط آزارواذیت و یا حوادث زمین بازی روی فیلم استفاده شده اند.

هوش خرده فروشی

ازاطلاعات بازار حاصل ازنظارت تصویری مشتری برای تجزیه وتحلیل روند خرید وامکان استراتژیس ازپیشرفته استفاده میشود به عنوان مثال چگونه مردم خریدمیکنند ازکدام راهروها بیشترعبورمیکنند چقدر احتمال دارد که درچیدمان ها ی مختلف فروشگاه به اقدامات عملی پاسخ دهند. نقشه های حرارتی میتوانند کم و زیاد خریدوفروش خریداران را درمکانهای خاصی که فروشگاه نشان دهند به فروشگاه ها کمک کنند تا زمان اوج خرید انواع تبلیغات ترجیحی وشرایط کارکنان را برای دوره های اوج خرید شناسایی کنند.

سیستم های مدار بسته  در دو نوع آنالوگ و تحت شبکه هستند

دوربین های آنالوگ

از دوربین های آنالوگ میتوان به نسل اول cctv نام برد که کابل خروجی تمام دوربین ها دردستگاه کنترل مرکزی  که dvr است جمع میشود که در ادامه به بررسیش میپردازیم و در آن دستگاه عملیات کنترل نطارت و ضبط و پردازش صورت میگیرد. این دوربین به دلیل تکنولوژی قدیمی نسبت به دوربین های تجت شبکه نصب و راه اندازی سختی ندارد و لازم نیست کسی که در این حوزه کارمیکند دانش خاصی را داشته باشد و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر است  ومعمولا از کیفیت کمتری به نسببت دیگر دوربین ها دارد

تجیهزاتی که در این سیستم به کار میرود!

 

هارد: جزئی از سخت افزار میباشد که تمامی محتوا داخل خود ذخیره میکند و بستگی به نیاز مشتری و تعداد دوربین هایی که نصب شده دارد که چند ترابایت باشد و محل قرارگیریش داخل dvr میباشد.

DVR :ضبط  تصاویر کیفیت بالای تصاویر و هارد دیسک داخلی باورت زنده قابلیت فشرده سازی ظرفیت بالا قابلیت up back گیری از تصاویر ضبط شده به وسیله پورت usb و این قابلیت را دارد که به انواع شبکه متصل باشد و قابلیت کنترل دوربین های متحرک

نمایشگر: تصاویر و ویدئو را نمایش میدهد 

آدابتور:وظیفه برق رسانی رو به عهده دارد

کابل تصویر: یه سر کابل پشت نمایشگر و سر دیگر پشت dvr وصل میشود

 

انواع سیستم های مدار بسته

 

دوربین های آنالوگ

دوربین های آنالوگ ازسری دوربین های رایج امنیتی هستند که سال‌های زیادی از ورودشان به بازار می گذرد و جزو قدیمی های این صنعت دسته بندی می شوند. کیفیت تصویر در این دوربین ها پایین است و رزولوشن بالایی ندارند به همین دلیل دوربین های IP و AHD جایگزین این دوربین ها در بازار شده اند.

امروزه تجهیزات الکترونیکی بخش اعظم و مهم زندگی روزمره ما را تشکیل داده اند. در چندین سال پیش دوربین های آنالوگ پاسخگوی نیازهای مشتریان خود بوده است اما به دلیل کیفیت پایین تصویرنتوانست رضایت مشتریان خود را جلب کند. در دوربین های مدار بسته آنالوگ خروجی دریافت شده توسط حسگر به یک تقویت کننده فرستاده شده و به طور مستقیم به خروجی فرستاده می شود، به همین دلیل این دوربین ها از سادگی زیادی برخوردارند و بسیار کم هزینه هستند.

 

نحوه کار سیستم دوربین های مداربسته

این دوربین ها نسل ابتدایی دوربین های مداربسته می باشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات به صدا و تصویر از امواج آنالوگ را استفاده می‌کنند.امواج آنالوگ همواره در معرض نویز قرار دارند.

نویز ناشی از نوسانات برق همواره یکی از تهدیدات جدی بر کیفیت دوربین های مدار بسته آنالوگ می باشد. به همین دلیل دوربین های آنالوگ جای خود را به دوربین های IPو دیگر دوربین های دیجیتال داده اند.

قیمت مناسب و ارزان، متنوع بودن محصول در بازار ایران ،سادگی نصب وراه اندازی نسبت به دوره دیجیتال از مزیت های دوربین های آنالوگ است.

از معایب دوربین های آنالوگ می توان به کیفیت پایین دوربین نسبت به  دیگر دوربین‌ها ،نویز پذیری بالا به دلیل استفاده از سیستم آنالوگ و ارتباط بیسیم با کیفیت پایین وناامن اشاره کرد.

دوربین های آنالوگ سالهاست که وجود داشته و هنوز هم متداول ترین نوع دوربین مدار بسته نصب شده هستند. آنها عملکرد اساسی دارند و ویدئو را در سایت ذخیره می کنند.برای این دوربین از کانکتورهایBayonet  Neill-Concelman (BNC) روی کابل های کواکسیال برای انتقال سیگنال های ویدئویی مداوم استفاده کنید. وضوح آنها نسبتاً کم است اما ارزان و موثر هستند. وسایل جانبی بیشتری در یک سیستم آنالوگ وجود دارد ، به عنوان مثال کابل های کواکسیال استاندارد معمولاً صدا را انتقال نمی دهند. سیگنال های آنالوگ می توانند دیجیتالی شوند ، دیجیتالی شدن حتی با تجهیزات قدیمی تر نیز مقرون به صرفه است.تصاویر به کارت ضبط ویدئو احتیاج دارند و می توانند در رایانه شخصی یا ضبط صوت ذخیره شوند. با یک گام بالاتر ، HD آنالوگ امکان افزایش وضوح را نسبت به سیستم های سنتی (1080 پیکسل) فراهم می کند و با دوربین های آنالوگ و BNC سازگار است.

digital – سیگنال ها را در سطح دوربین دیجیتالی کنید. این سیستم ها به کارت ضبط ویدئو احتیاج ندارند زیرا تصاویر مستقیماً در رایانه ذخیره می شوند اما به فضای نسبتاً زیادی برای ذخیره ضبط نیاز دارند ، بنابراین معمولاً به شدت فشرده می شوند.

راه اندازی دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته در شهرقدس

دوربین های تحت شبکه

این نوع از دوربین ها رو میتوان به عنوان یک دوربین و کامپیوتر در یک سیستم هوشمند جمع شده  این دوربین ها تصاویر رو روی شبکه منتقل میکنند تا کاربر تصاویر رو از راه دور بتونه مدیریت کنه این نوع از دوربین ها بهترین و باکیفیت ترین دوربین ها برای ضبط و پخش تصاویر هستند این دوربین ها این امکان رو به کاربر میدهد که بتواند در هر جای دنیا تصاویر را ببیند و کنترل کند.

در صنعت مداربسته این دوربین‌ها در مقابل دوربین های آنالوگ قرار می‌گیرند و در رده دوربین‌های جدید دسته‌بندی می‌شوند. این دوربین ها برخلاف دیگر دوربین های مداربسته که انتقال اطلاعات از طریق کار انجام می‌دهند، اطلاعات از طریق پروتکل شبکه منتقل می‌کنند.

 

دوربین IPیا تحت شبکه

 

دوربین های IP که دوربینهای تحت شبکه نیز نامیده می شوند دوربین های ویدیویی دیجیتالی هستند که می‌تواند اطلاعات را از طریق یک شبکه کامپیوتری ارسال و دریافت کنند. تصاویر ارائه شده توسط این دوربین ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

دوربین های IP یا تحت شبکه بر خلاف دوربین های آنالوگ برای انتقال تصاویر به کابل ها نیاز دارند، این اطلاعات را از طریق شبکه اینترنت را به جا می کنند. دیگر مزیت دوربین های تحت شبکه این است که می تواند صدای گیرنده و فرستنده را از طریق شبکه انتقال دهد و به نوعی این نوع دوربین قابلیت را دارد تا مانند یک تلفن همراه عمل نماید. از دیگر خصوصیات بارز دوربین های IP استفاده از شبکه های اینترنتی از جمله وای‌فای و شبکه‌های موبایلی میباشد.

انتقال داده‌ها در دوربین IP از طریقWPAیاTKIP انجام می‌شود که این ویژگی باعث می شود تا دوربین‌ها امنیت بسیار خوبی از طریق شبکه فراهم نماید.

دوربین های آی پی از برخی تکنولوژی های پیشرفته نظیر تشخیص چهره، تشخیص و گم شدن اشیا تشخیص و تغییر سکانس و غیره برخوردار هستند.

در دوربین  های تحت شبکه به جای استفاده از دستگاه DVR از NVRاستفاده می شود در واقع این دستگاه همانند یک سرور و می کند و تصاویر برداشت شده را دریافت و ضبط می نماید و در نهایت انتقال می دهد.

نرم افزار دوربین های تحت شبکه

به وسیله نرم افزار ها ما میتونیم تصاویر رو باکیفیت بالا دیجیتالی به صورت دائم یا طبق برنامه ای که خودتون مد نطر دارید ضبط کنید

دادن ip اتوماتیک با استفاده از پروتکل های استاندارد

انجام تنطیمات

بروزرسانی سیستم عامل

نمایش وضعیت ارتباط با دوربین ها

مدیریت تعداد نامحدود دوربین

تجهیزات دوربین های تحت شبکه 

nvr: مخفف جمله network video recorder میباشد که وظیفه ضبط تصویر میباشد علاوه بر ذخیره سازی و مدیریت تصاویر قابلیت های ویژه ای مثل تشخیص چهره و پلاک مورد استفاده قرار میگیرد

نمایشگر: تصویر را نمایش میدهد

هارد: ذخیره سازی را به عهده دارد

سوئیچ: این قابلیت را میدهد که براساس تعداد پورت هایی که دارد میتوان دوربین وصل کرد

کابل های شبکه: برای اتصال کاربرد دارد

آدابتور: برق رسانی رو به عهده دارد

فیش

 

 

اصطلاحات کلیدی فناوری دوربین مدار بسته

رمزگذارهای ویدئویی

رمزگذارهای ویدئویی اجازه می دهد تا سیستم های مدار بسته آنالوگ به برخی از سیستم های شبکه منتقل شوند ، کاربران را قادر می سازد از سخت افزار ارزان تر و ویژگی های مدرن استفاده کنند. این نرم افزار امکان اتصال سیمی را فراهم می کند و سپس سیگنال های ویدئویی را دیجیتالی می کند و آنها را به یک سیستم مبتنی بر IP سیمییا بی سیم ارسال می کند.

حسگرهای تصویر

دوربین ها از انواع مختلف سنسورهای تصویر استفاده می کنند که نور را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می کنند. یک سنسور شامل چندین فوتودیودیا پیکسل است که میزان نور در معرض را ثبت می کند و آن را به الکترون تبدیل می کند. دو فرمت محبوب CMOS (complementary metal oxide semiconductor) و CCD (charged coupled device) هستند.

اسکن تصویر

برای دوربین های مداربسته دیجیتال ، سنسورهایCCD معمولاً از یک روش اسکن بهم پیوسته (قرار گرفتن در معرض فوری) استفاده می کنند در حالی که CMOS و CCD می توانند از اسکن تدریجییا درهم استفاده کنند. دوربین های آنالوگ فقط از اسکن درهم استفاده می کنند.

ضبط کننده ها

هنگامی که یک دوربین مدار بسته محیط مورد نظر شما را مشاهده می کند ، یک ضبط کننده اطمینان می دهد که می توانید به عقب برگردید و بعداً آن را مشاهده کنید. می توانید دوربین های خود را تنظیم کنید تا هر آنچه را که می گیرد ضبط کند اما فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کند. به همین دلیل ، ممکن است بخواهید دوربین های خود را طوری برنامه ریزی کنید که فقط در ساعات خاصی از روز یا زمانی که حرکت را تشخیص می دهند ، ضبط کنند. گزینه های ضبط فیلم شما شامل DVR و NVR است.

کاربردهای  سیستم های حفاظتی نظارتی

ادارات و ارگان های دولتی : سیستم های حفاظتی قابل نصب در ادارات برای کنترل ورودی و خروجی پرسنل  یا  به وجودآوردن محیطی امن برای حفاظت از اموال دولتی  و بیت المال

اماکن صنعتی: در محیط های صنعتی امکان دسترسی به خطوط های تولیدی و انبار  ررا در اختیار مدیران قرار دهد

امور بانکی : دوربین مدار بسته برای بانک ها به منطور برقراری حفاظت از دستگاه های atm و پیش گیری از خطر دزدی

فروشگاه ها: صندوق فروشگاه همواره در معرض خطر دزدی قرار دارد دوربین های تحت شبکه با انتقال تصاویر بر روی شبکه و ذخیره آن در سرور این اختیار به مدیران فروشگاه میدهد که بتواند  کنترل کند.

پایانه های مسافربری: میتوان سیستم حفاظتی موجود را در جهت ایجاد امنیت بیشتر برای مسافران راه آهن و فرودگاه ومترو مورد استفاده قرار داد

اماکن آموزشی: دوربین های تحت شبکه قابل استفاده از مدارس و پارک ها سالن ها کلاس های درس که این مکان هارو به محیط های امن تبدیل کند

انواع دوربین ها

دوربین مدار بسته Dom:

این دوربین ها ظاهری گنبدی شکل دارند و بیشتر برای نصب بر روی سقف مورد استقاده قرار میگیرن و در شکل های مختلفی در بازار موجود میباشند و در دو مدل دید در شب و معمولی طراحی شدن

دوربین مدار بسته speed Dom:

این دوربین های چرخشی شبیه دوربین های دام میباشد ولی باقابلیت سرعت زوم بیشتر این دوربین ها به راحتی کمتر از 3 ثانیه میتواند چرخش 270درجه ای داشته باشد

دوربین های صنعتی :

این دوربین ها شکل های مستطیل دارند و در بازار ایران برعکس اسمشان در کارهای صنعتی مورد استفاده قرار نمیگیرند معمولا به صورت جداگانه لنزه دیگری میتوان نصب کرد  این دوربین ها بیشتر در جاهایی استفاده میشود که زوم بالا احتیاج دارند

 

دوربین مداربسته دام در شهرقدس
دوربین مدار بسته اپید دام در شهرقدس
دوربین مداربسته صنعتی در شهرقدس

دوربین های مینیاتوری :

دوربین مدار بسته کوچکی هستند که بیشتر به عنوان دوربین مخفی استفاده میشود معمولا در جاهایی که میخواهند شناخته نشوند به کار میبرند

دوربین های مادون قرمز:

به دوربین هایی که برای تشخیص تصاویر استفاده میکنند دوربین های ir میگن این دوربین ها بیشتر برای تشخیص تصاویر در شب استفاده میشوند

دوربین های ضدآب:

این نوع از دوربین ها قاب آن ها طوری طراحی شده که از نفوذ آب به داخل جلوگیری کند در بعضی از دوربین ها در این مدل خود لنز هم ضد آب میباشد

دوربین مینیاتوری در شهرقدس
دوربین مدار بسته مادون قرمز در شهرقدس
دوربین مدار بسته ضد آب درشهرقدس
خوب  دوربین مداربسته بودنش در هر ارگان و سازمان دولتی و شخصی و حتی آدم های معمولی نیاز است  و باعث به وجود آورد ن امنیت میشود برای کنترل پرسنل و ورودی وخروجی شون  برای حفاطت از منزل
در این مورد باید دید که شما چه دوربینی با چه مدل و کیفیتی میخوایی و انتظار شما از دوربین مدار بسته چی هست تا براساس مبلغی که دارید تصمیم به تهیه دوربین کنید
قیمت دوربین ها رو براساس نوع برند و کیفیت و اینکه در کجا با چه دوربینی کار شما راه میوفته تعیین میشه که در این زمینه شرکت رادین سیستم میتونه بهتون کمک بده

سوالات زیادی که در این زمینه پرسیده میشود

عمر دوربین ها چقدره؟
در جواب این سوال باید گفت که بستگی به استفاده مشتری دارد ولی معمولا هرچند وقت یکبار بازبینی بشن تا در صورت نیاز رفع کنیم تا اجازه ضرر مالی ببیشتریی نشیم
دوربین ها صدا هم ضبط میکنن؟
اگه منطور از این سوال خود دوربین است خیر اما در دوربین های تحت شبکه و آنالوگ میتوان از میکروفون استفاده کرد
منبع تغذیه دوربین
دوربین  ها منبع تغذیه خودرا از برق شهری با استفاده از آدابتور میگیرند
تا چقدر ذخیره میکنن؟
بستگی به تعداد دوربین هایی که استفاده میکنید دارد و کیفیت تصاویر ضبط شده

ما لیستی ازبزرگترین نام های تجاری درصنعت دوربین های امنیتی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا نگاهی بیندازید.

هایک ویژن تولیدکننده عمده محصولات دوربین امنیتی است. آنها تعداد زیادی کارمند دارند که برای تولید فناوری امنیتی پیشرفته سخت کار می کنند. محصولات Hikvision بهترین لنزهای خطی را با ویژگی هایNVR و HD ارائه می دهند. با داشتن دفاتر در سراسر جهان ، فروش دوربین های امنیتی هایک ویژن بسیار خوب انجام شده است. محصولات هایک ویژن را به دلیل قابلیت اطمینان میتوان درخانه ها ومشاغل سراسردنیا یافت. آنها سیستم های کاملی را شامل میشوند،ازجمله دوربین ها گرفته تا سیستمهای داخلی و ویدیویی و نرم افزاربرای ضبط،مدیریت و دسترسی به فیلم برخی ازبهترین راه حل های آنها شامل برنامه هایی درصنعت خرده فروشی،خدمات بهداشتی ودرمانی وساختمانهای هوشمند (ازجمله سیستمهای مدارهوشمند) است.

شرکتDefenderوارد بازارشد تا گزینه دیگری را برای مصرف کنندگان فراهم کند ،یک پلتفرم دوربین امنیتی که خودتان آنرا انجام دهید. محصولات آنها نیزفوق العاده مقرون به صرفه است. چه مالک خانه باشید وچه صاحب مشاغل ،یک کیتDefenderبراین یازهای شما وجود دارد. راه اندازی وهزینه آسان برای ویژگی های کم یکاهشداده شده معامله میشود

پاناسونیک در طول سالهای مختلف پاناسونیک در زمینه های مختلف الکترونیکی دست داشته است. یکی از آن ها همیشه دوربین بوده است. با این حساب ، آیا واقعاً جای تعجب است که آنها وارد بخش دوربین های امنیتی شوند؟ شرکت آنها تعدادی گزینه دوربین امنیتی را برای مصرف کنندگان تولید می کند.

در طول سالهای مختلف پاناسونیک در زمینه های مختلف الکترونیکی دست داشته است. یکی از آن ها همیشه دوربین بوده است. با این حساب ، آیا واقعاً جای تعجب است که آنها وارد بخش دوربین های امنیتی شوند؟ شرکت آنها تعدادی گزینه دوربین امنیتی را برای مصرف کنندگان تولید می کند.

Vanderbilt در سال 2012 به عنوان چرخش از یک شرکت دیگر آغاز شد ، آنها خودشان برای ایجاد دوربین براییک شرکت دیگر شروع کردند. از ابتدا ، این شرکت برنده جوایز شد ، از جمله برای تجزیه و تحلیل شناسایی متجاوز. در سال 2017 آنها پاداش نوآوری معیار را بدست آوردند.

bosch Security Systemsیک شرکت امنیتی عظیم است که تمام جنبه های سیستم های امنیتی را ارائه می دهد. از دوربین های امنیتی گرفته تا سیستم های هشدار. آنها همه چیز دارند ، از سیستم های کوچک خانگی گرفته تا سیستم های تجاری چند ساختمان. این شرکت در بین مشاغل بسیارشناخته شده است و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

dahuaیک شرکت فناوری است که در صنعت نظارت تخصص دارد. آنها طیف گسترده ای از محصولات با ویژگی های رقابتی را دارند. همچنین توسط Dahuaیک ضمانت نامه پنج ساله ارائه شده است که رقیب بسیاری از شرکت ها در این تجارت خواهد بود. انتخاب گسترده آنها به پشتیبان گیری از آن کمک می کند.

رادین سیستم خدمات شبکه و ویپ

از کجا و چطوری باید تهیه کنم؟

در مورد این موضوع باید بگم شرکت رادین سیستم در حوزه دوربین  ویپ و شبکه فعالیت میکند که فعالیت خود را از سال 1394 در این زمینه شروع کرده و شما میتوانید برای مشاوه و راهنمایی ونصب و راه اندازی دوربین های خودرا به این شرکت سپرده  این شرکت با خدمات رسانی به موقع توسط کادر مجرب خود توانسته بیش از 4 شرکت خصوصی و دولتی را پشتیبانی شبکه ویپ و دوربینشان را همزمان انجام بده.

برای برقراری ارتباز با ما:

تلفن:02145885

سایت شرکت:radin-system.com

پیج اینستاگرام:[email protected]

آدرس : استان تهران شهرقدس  شهرک ابریشم بلوارتولیدگران نبش کوچه نشاط ساختمان اداری یاس طبقه 2 واحد 6