جدیدترین ترفند های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام


امروزه با راه پیدا کردن دنیای مجازی در دنیای تجارت، اهمیت سوشال مدیا بیشتر از قبل شده.اگر شما هم برای کسب و کار خودتان صفحه اینستاگرام دارید حتما یکی از دغدغه های شما افزایش فالوور واقعی است.

فالوور فیک :

اگر دنبال افزایش فالوور واقعی هستید،بدترین و مخرب ترین کار خرید فالوور فیک است.که اعتبار پیج شما را از بین میبرد و از معرفی شدن پیجتان توسط اینستاگرام جلوگیری می کند. زیرا از نظر اینستاگرام پیجی با فالوئر فیک یک اسپم است و هیچ تلاشی برای دیده شدن پیج شما نمی کند .

اگر پیج کاری در اینستاگرام دارید ،حتما می دانید که تعداد فالوئر ربط چندانی به میزان فروش ندارد.  این کیفیت مخاطب است که برای صفحه شما مهم است نه تعداد ان.اما اگر به دنبال افزایش فالوور  واقعی و به دنبال آن ،داشتن جامعه آماری بالاتر برای معرفی کسب و کارتان هستید، اینجا به شما راه های صحیح این کار را خواهیم گفت.

 افزایش واقعی فالوور


هدفتان را مشخص کنید :

در ابتدا هدفتان را از این کار مشخص کنید، که چ فالوئری برای چه هدفی نیاز دارید.مثلا اگر هدف شما فروش لوازم آرایشی ست، بازار هدف شما عموما بانوان جوان هستند .و داشتن چندین k فالوور آقا کمک چندانی به هدف شما نخواهد کرد. هرچند در ابتدای کار شاید وجودشان برای بالاتر دیده شدن تعداد فالوور مهم باشد.


برنامه ریزی مفید داشته باشد :

برای کارتان و محتوای کاریتان برنامه ریزی کنید.  صفحه اینستاگرامتان را به صفحه مفیدی برای مخاطب مبدل کنید، که اگر کسی وارد پیج شما شد حتی اگر فعلا تصمیمی به خرید یا دریافت خدمات از پیج شما نداشت، باز هم پیج شما را برای دنبال کردن مفید ببیند.

مثلا اگر پیج شما معرفی مزون لباس شب است ،علاوه بر نمونه کارهای لباستان درباره انواع استایل ، انتخاب رنگ لباس مناسب انواع پوست ، نحوه نگهداری و شستشو هر لباس با هر جنس پارچه و… هم اطلاعات منتقل کنید.


پروفایل و بیو مناسب :

در انتخاب پروفابل و بیو خود هوشمندانه عمل کنید. زیرا مخاطب در 3 ثانیه اول تصمیم می گیرد که شما را دنبال کند یا نه. در چند جمله خودتان و هدف صفحه تان را منتقل کنید. مثلا بعد از معرفی برند یا خدماتتان اینکه علاوه بر رائه خدمات دنبال کردن پیج شما چ سودی برای مخاطب دارد را یادآور شوید .


#هشتگ درست و مناسب خود را بیابید:

هشتگ در اینستاگرام مانند کلمات کلیدی در گوگل است، که نباید دران افراط کنید. هشتگ های مناسب کار خودتان را پیدا کنید و از ان استفاده کنید. شما می توانید برای هر پست 7،8 هشتگ انتخاب کنید تعداد بیشتر از اینها اسپم محسوب می شود. که بهتر است متغییر باشد و اگر خواستید هشتگ اختصاصی داشته باشد، سعی کنید بیش از 2 الی 3 مورد نباشد. که به افزایش فالوور شما آسیب برساند.


تولید محتوا جذاب و کاربردی:

تولید محتوا جذاب رکن اصلی و مهم در دنیای مجازی است که به دیده شدن شما کمک می کند. زیرا هم مخاطبان ان را به اشتراک می گذارند و هم اینستاگرام در اکسپلور ان را نمایش می دهد . در تولید محتوا علاوه بر عکس و نوشته فیلم هم به اشتراک بگذارید زیرا ویدئو مارکتینگ تاثیرگذارترین نوع تولید محتواست.


اهدای جایزه و گیفت:

اگر تعداد فالوور تان به حد نساب خوبی رسیده باشد برگزاری مسابقات می تواند محرک خوبی برای مخاطبین باشد .هر چند تلاش کنید در این مسیر خلاق تر باشید.


افراد مناسب با هدف خود را فالو کنید :

بهتر است به سراغ بازار هدف بروید و انها را فالو کنید. بعد از مدتی پیج های مرتبط شما را پیدا می کنند و حتی اینستاگرام معرفی می کند که بعد از به حد نساب رسیدن تعداد فالوور ها می توانید تعدادی را انفالو کنید. برای این کار به سراغ پیج های مشابه بروید که استفاده از هشتگ می توانید ان را پیدا کنید.سپس بین کسانی که لایک کردن یا کامنت گذاشتن متوجه علاقه انها به پیج خواهید شد و انها را فالو کنید.


تبلیغات :  

ارزشش را دارد گاهی برای افزایش فالوور واقعی تبلیغ کنید. البته قبل از ان از محل ارائه پیج مطمئن شوید. اینستاگرام الگوریتم هایی دارد که هر روز در حال پیشرفت است. هوش مصنوعی اینستاگرام به حدی ست که کامل متوجه می شود هر پست و استوری در چه رابطه ای ست و هر کاربر چقدر بر روی هر مموضوع زمان می گذارد .و با توجه به همان سعی میکند پست های نزدیک به سلیقه شما را برایتان نشان دهد.

در فعالیت پیجتان افراط و تفریط نداشته باشید گذاشتن 2 الی3 پست در روز کافی ست سعی نکنید با فعالیت خیلی زیاد یا کم کاری کیفیت پیج را کم کنید و از حوصله مخاطب خارج شوید .