نکته کلیدی در سئو سایت


همه افرای که  قرار است از سایتشان به هدف خاصی برسند دغدغه سئو و ارتقای سایت خود را دارند. اگر شما هم جز این افراد هستید ،خواندن هشت نکته کلیدی در سئو سایت زیر را از دست ندهید.

 

نکته کلیدی در سئو سایت

راه کارهایی برای بهتر دیده شدن


نکته اول : طراحی سایت را به مراکز معتبر بسپارید ،تا از سئو بیس بودن آن مطمئن باشید. ساختار سایت شما باید طوری باشد که برای گوگل و موتورهای جستجو قابل درک و شناسایی باشد.برای این کار همین الان می توانید با شرکت رادین سیستم تماس بگیرید.همکاران ما در بخش طراحی سایت و سئو شما را همراهی خواهند کرد.
نکته دوم : ساختار صحیحی در سایت خود به کار بگیرید و اطلاعات را به صورت دسته بندی درست که نقش مهمی در سئو دارد در سایت قرار دهید.
نکته سوم: با توجه به فعالیت خود کلمات کلیدی مناسب به کار بگیرید. برای صفحه سایتتان کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید، تا با سرچ آن کلمه کاربر به صفحه فروشگاهی مناسب شما وصل شود.اگر صنف شما رقیب زیادی دارد برای کلمات کلیدی جدای از کلمات کوتاه و مهم کلمات طولانی تری را هم انتخاب کنید.زیرا رقابت بر سر آنها کمتر است و جزو فاکتور های اصلی میباشد
نکته چهارم : توضیحاتی را که برای خدمات و محصولاتتان ارائه می دهید متفاوت و جذاب باشد. حتی اگر محصولاتتان مشابه هستند باید برای هر کدام توضیح خاص و مناسب آن را بنویسید، طوریکه مخاطب با خواندن آن دیگر سوالی برایش نماند.
نکته پنجم : محتوای ویدئویی را حتما در نظر داشته باشید.زیرا طبق تحقیقات 90 درصد ویدئوها را کاربران قبل از خرید محصول تماشا می کنند.
نکته ششم : وبلاگ نویسی را فراموش نکنید.یک سایت خوب باید علاوه بر معرفی محصولاتش ،تعدادی وبلاگ مربوط به حوزه کاری خود را نیز داشته باشد.زیرا با این کار دامنه کلمات کلیدی تان را گسترده تر می کتید و سئو سایت خود را بهبود می بخشید.
نکته هفتم : تبلیغات گوگل و سئو خارجی انجام دهید، لینک سازی کنید و به تبادل با سایت ها برای معرفی کردن و معرفی شدن بپردازید. برای این کار به طور ناگهانی لینک زیادی نسازید و از سایت های اسپم لینک نگیرید. همه لینک ها را به یک صفحه سایت اختصاص ندهید.
نکته هشتم: از تاثیر سوشال سینگال غافل نشوید. فضاهایی مانند لینکدین، اینستاگرام و… روی پست های تان لینک دهید.در این روش گوگل اعتبار شما در شبکه های مجازی را بررسی می کند، و در نهایت اگر اثر مثبتی ببیند به افزایش رتبه سایتتان کمک می کند. در نهایت اگر در سئو بی تجربه و تازه کار هستید کار را به افراد متخصص بسپارید این مورد میتواند بسیار تاثیرگذار در سئوی خارجی شما باشد و نکته کلیدی در سئو سایت است