ابزارهای بازدید سایت


ابزارهای بازدید سایت و آمار آن همیشه برای مدیران سایت و افراد جالب و جذاب است .مدیران سایت ها، ابزارهای قدرتمند دارند که با آن ابزار ها می‌توانند بازدید  خود را ملاحظه کنند.اما در اینجا ما سعی داریم ابزار های راحت تری را به شما معرفی کنیم

که همگی مبتنی بر وب هستند و احتمال خطای آنها پایین است.

ابزارهایی برای تخمین بازدید سایت

تخمین بازدید سایت

 

معرفی ابزارهای بازدید سایت


اولین ابزار سایت : https://www.similarweb.com/

این سایت اطلاع کلی از ترافیک یک سایت را نشان می دهد. و با استفاده از آن می توانید به صورت رایگان اطلاعاتی،اعم از میزان بازدید از سایتتان ،علائق مخاطبانتان و … را پیدا کنید کافیست به آدرس که بالا نوشته شده  مراجعه کنید،آدرس سایت را وارد کنید و عملکرد آن را ببینید.

 ابزار دوم سایت : https://www.alexa.com/siteinfo

یکی از معروفترین سایتها که احتمالاً نام ان  را زیاد شنیده باشید. برای استفاده از این سایت کافیست وارد سایت شوید،بر روی دکمه find کلیک کنید و اطلاعات مد نظرتان را پیدا کنید. در این سایت هر چه میزان و آمار شما مثبت تر باشد و رتبه طبقه بالا تری داشته باشید ،عدد نمایان شده به یک نزدیکتر است.

 ابزار سوم  سایت : https://www.semrush.com/ 

با این سایت می‌توانید به راحتی اطلاعات مدنظرتان راجع به سایت را به دست آورید. همچنین درباره کلماتی که کاربران درباره آن کنجکاو بودند اطلاعات کسب کنید تا در انتخاب کلمات کلیدی موثر تر عمل کنید. برای استفاده از این سایت کافیست در آن ثبت نام کنید و به اطلاعات مد نظرتان دست پیدا کنید.

 ابزار چهارم سایت :https://ahrefs.com/

این ابزار هم یکی از ابزارهای دقیق و حرفه ای برای ردیابی اطلاعات ترافیکی ای است که در آن، علاوه بر اطلاع از میزان بازدید سایت خودتان، می توانید ترافیک آن را با سایت های دیگر مقایسه کنید.

 ابزار پنجم سایت : https://www.quantcast.com/ 

این سایت هم برای بررسی میزان آمار بازدید و سایر اطلاعات سایتتان  چه به وسیله کامپیوتر و چه به وسیله گوشی همراه مناسب است.

ابزارهای بازدید سایت


 برای اطلاع از امار سایت به ثبت نظرات یا تماس های دریافتی تان از طرف سایت اکتفا نکنید. چون ممکن است خیلی بیشتر یا کمتر از سطح توقعتان باشد.به کمک ابزارهای بازدید سایت به راحتی و سریع می توانید اطلاعات را به دست اورید . به راحتی و سریع می توانید اطلاعات را به دست اورید