radin

system

خدمات نصب دوربین مداربسته

قبل از اینکه اقدام به خرید دوربین مداربسته کنید می بایست نیارهای خود را در نظر بگیرید و بررسی کنید که به علت به دوربین احتیاج دارید. با توجه به نیازتان می توانید نوع دوربین، امکانات آن، دید در شب، بی سیم بودن یا نبودن و سایر موارد را انتخاب نمایید. تیم ما شما را از ابتدا تا انتهای مسیر انتخاب، خرید و نصب دوربین مداربسته همراهی خواهد کرد.

خدمات نصب در دوربینی

مشاوره پیش از خرید

در مرحله اول مشاورین ما محل مورد نظر را بازدید کرده و متراژ و محل قرارگیری دوربین ها را تعیین می کنند. با توجه به متراژ محل و مشخص شدن تعداد دوربین های لازم، متخصصین ما به شما در انتخاب نوع دوربین کمک می کنند. در این تصمیم گیری میزان بودجه، محل قرارگیری دوربین از لحاظ خارجی یا داخلی بودن آن، هدف از نصب دوربین مداربسته نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

buy

راهنمایی در خرید

پس از نهایی شدن تصمیم خرید، می توانید به کمک مشاورین، یکی از پکیج های دوربینی را که برای شرایط مختلف طراحی شده اند انتخاب کرده و خربداری نمایید. پکیج ها دارای تعداد متفاوتی دوربین، دستگاه ضبط تصویر، کابل، فیش و سایر تجهیزات مورد نیاز با توجه به نیاز مشتری می باشند.

تست دوربین های مداربسته و تجهیزات آن

این مرحله یکی از اصلی ترین بخش خدمات می باشد. در این گام تمامی دوربین ها به همراه تجهیزاتشان مورد آزمایش و تست قرار می گیرند تا از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل شود.  اگر این مرحله به درستی انجام نشود، پس از نصب دوربین های مداربسته به مشکل بر خواهید خورد.

تست
transfer

انتقال تصاویر به تلفن همراه

همراه با پیشرفت تکنولوژی، سیستم های نظارت تصویری نیز پیشرفت کرده و این امکان را به کاربران می دهند تا بتوانند تصاویر محل مورد نظر خود را توسط اینترنت و دستگاه های NVR و DVR و از طریق تلفن همراه مشاهده نمایند. این فرایند می بایست توسط متخصصین مربوط انجام شود. کارشناسان دوربینی با استفاده از دانش و تجربیات خود به بهترین شکل این خدمت را به کاربران ارائه می دهند.

خدمات پس از فروش

پس از نصب و راه اندازی دوربین مداربسته، ممکن است مشکلاتی رخ دهد که ضروری است توسط متخصصین بررسی و عیب یابی شده و مشکل برطرف گردد. همچنین لازم است سیستم های نظارت تصویری به صورت دوره ای نیز مورد بررسی قرار بگیرند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری به عمل آید. پشتیبانی ما شامل نگهداری از شبکه و سخت افزار و همچنین پشتیبانی از نرم افزارها می شود.

خدمات پس از فروش

خدمات نصب و نگهداری دوربین مداربسته

  • نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته شامل: دوربین مداربسته آنالوگ، دوربین مداربسته IP، دوربین مداربسته AHD در انواع برندهای مطرح دنیا
  • اجرای انواع پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر ایران
  • نصب و راه اندازی دوربین های کابلی و وایرلس
  • تعمیر انواع سیستم های حفاظت تصویری
  • راه اندازی سیستم انتقال تصویر به موبایل
  • راه اندازی سیستم ضبط تصویر و بک آپ گیری
  • بازدید کارشناسان پس از نصب و راه اندازی به صورت دوره ای
  • تعویض تجهیزات دارای گارانتی در صورت آسیب دیدگی
  • بهینه سازی سیستم های نظارت تصویر در راستای به روزرسانی و ارتقا

جهت دریافت مشاوره به منظور خرید و نصب دوربین مداربسته با مشاورین رادین سیستم تماس حاصل فرمایید.