فیلتر محصولات

تکنولوژی ساخت
نوع اتصال
رزولوشن تصویر
نوع لنز
قابلیت زوم اپتیکال
قابلیت دید در شب
قابلیت ضبط صدا
قابلیت چرخش
ظرفیت هارد
برند
رنگ

دوربین مداربسته مخفی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

09127804759 09127559633

دوربین مداربسته مینیاتوری مخفی

اصطلاح “دوربین مخفی” یا دوربین کوچک در اصل برای توصیف دوربین هایی استفاده می شود که از فیلم 35 میلی متر به عنوان نگاتیو برای عکاسی استفاده می کنند. در برخی موارد ممکن است بدنه دوربین مینیاتوری خیلی کوچک نباشد اما لنز آن به اندازه ای کوچک است که می توان از طریق ایجاد یک سوراخ کوچک تصاویر را به وسیله این دوربین ضبط کرد.

دوربین های مینیاتوری که به آن ها دوربین های بندانگشتی یا پین هول نیز گفته می شود، امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این دوربین ها در اندازه و مدل های مختلفی تولید می شود و کاربردهای متنوعی دارد. دوربین مینیاتوری همانند سایر دوربین ها عمل می کند؛ یعنی تصاویر HD را ضبط کرده و در کارت حافظه کوچک SD خود ذخیره می کند.

در واقع در این دوربین ها به شکلی طراحی شده اند که قابل تشخیص توسط افراد عادی نیستند و بیشتر به منظور اینکه کسی از وجود دوربین خبردار نشود مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین مداربسته مینیاتوری

موارد کاربرد دوربین مداربسته کوچک

یک دوربین مخفی خوب می تواند در انواع موارد مورد استفاده قرار بگیرد. این دوربین ها دارای شکل و اندازه های متنوعی هستند و معمولا در مکان هایی استفاده می شوند که نیازمند آن هستیم تا سایر افراد از وجود دوربین باخبر نگردند. به عنوان مثال می توان از دوربین مینیاتوری برای امنیت خانه، محل کار، مراقبت از کودکان، مراقبت از سالمندان، نظارت بر عبور و مرور ساختمان، داخل و خارج خودرو، فیلمبرداری از حیات وحش و غیره استفاده کرد.

دوربین های مینیاتوری بعضا حتی به شکل یک اشیا خانگی مانند ساعت یا گلدان نیز ساخته می شوند و به شما این امکان را می دهند تا کاملا آن ها را از انظار مخفی نگاه دارید.

زاویه دید دوربین کخفی

دوربین های مینیاتوری عموما لنزهای ثابتی دارند. از جمله لنزهای رایج این دوربین ها  نزهای ۲٫۸ میلیمتر (~۸۵ درجه) یا ۳٫۶ (~۷۰ درجه) میلیمتر می باشد.

دوربین مخفی یا دوربین جاسوسی؟

فقط کافی است پین دوربین مینیاتوری برای ضبط تصاویر در معرض دید باشد. پس این دوربین را می توان به راحتی در بین سایر اشیا مخفی کرد و فقط پین آن را آزاد گذاشت. البته در این گونه موارد استفاده می بایست قوانین مربوط به استفاده از دوربین مخفی را به طور کامل رعایت نمود.

دید در شب دوربین مداربسته کوچک

دوربین های مینیاتوری فاقد ویژگی دید در شب هستند و این بدان دلیل است که با وجود ویژگی دید در شب امکان مخفی بودن این دوربین ها فراهم نخواهد بود. در نتیجه برای استفاده از دوربین مداربسته مینیاتوری نیازمند محیطی هستیم که نور کافی را در اختیار لنز دوربین قرار دهد تا بتوان تصاویری با کیفیت را از دوربین استخراج نمود.

دوربین مداربسته مخفی بی سیم یا وایرلس

دوربین مینیاتوری وایرلس

دوربین مداربسته معمولا به منظور کنترل و نظارت بر یک محیط از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد. بی سیم بودن دوربین مداربسته علاوه بر حذف هزینه های سیم کشی، صداهای اضافه و نویزهای موجود بر تصاویر را نیز به همراه نخواهد داشت. دوربین مداربسته مینیاتوری بی سیم تصاویر را ضبط کرده و از طریق امواج آن ها را به دستگاه گیرنده ای که دارای کارت حافظه می باشد انتقال می دهد.

مزایای دوربین مداربسته کوچک

هرچه دوربین کوچکتر باشد عملکرد بهتری خواهد داشت. تصاویر ضبط شده دارای رزولوشن و کیفیت بالایی هستند. بزرگترین مزیت دوربین مینیاتوری انعطاف پذیری بالای آن است. شما می توانید این دوربین را در هرجایی به دور از انظار مخفی کرده و نظارتی محتاطانه به منزل یا محل کار خود داشته باشید.

همچنین می توانید با اتصال آن به اینترنت هر زمان که لازم بود به دوربین مخفی خود دسترسی داشته باشید. سهولت در استفاده و خارج از دید بودن این دوربین ها از بهترین ویژگی های آن هاست. در نهایت می توان به این نکته نیز اشاره کرد که کیفیت صدا در این دوربین ها همانند کیفیت تصویر از استاندارد بالایی برخوردار می باشد.

تامین برق دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مینیاتوری همانند بیشتر دوربین های مداربسته با برق 12ADC کار می کند. به منظور فعالسازی این دوربین فقط می بایست یک آداپتور 12 ولت با 2 آمپر وصل کنید. پس از آن توسط دو کابل تصویر و صدا دوربین را به دستگاه ضبط تصویر یا DVR متصل نمایید. این تصاویر خروجی را می توان از طریق تلویزیون مشاهده نمود.

قیمت دوربین مداربسته کوچک

دوربین های کوچک معمولا خیلی گران نیستند. اما قیمت آن ها بر حسب اندازه، رزولوشن تصویر و سایر امکاناتشان متفاوت می باشد. از جمله موارد موثر بر قیمت دوربین مداربسته مینیاتوری عبارتند از:

  • رزولوشن تصویر
  • باتری خور بودن دوربین
  • امکان ضبط صدا
  • قابلیت دید در شب
  • اندازه دوربین (دوربین هرچه کوچکتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت)
  • قاب دار بودن دوربین

سبد خرید

بستن (Esc)
تماس فوری
Scroll To Top