فیلتر محصولات

نوع دزدگیر
برند
رنگ

با خرید پکیج های دزدگیر دوربینی میتوانید بسته ای کامل و کاربردی از تمام تجهیزات مورد نیاز برای یک دزدگیر  را در اختیار داشته باشید.همینطور قیمت خرید پکیج نیز نسبت به خرید تک تک اجزای دزدگیر، مناسب تر خواهد بود.

پکیج های ما در دو دسته ی پکیج های دزدگیر سیم دار و بی سیم موجود میباشند:

  •  پکیج های وایرلس یا بیسیم، دارای چشمی هایی بوده که بدون سیم  و توسط باطری کار میکنند.این دزدگیرها نصب و راه اندازی ساده تری داشته و به دلیل حذف سیم کشی و استفاده از داکت های پوشاننده سیم ها، نمای ظاهری زیباتری پس از نصب خواهند داشت.هرکدام از چشمی ها باتری مخصوص به خود را داشته که باید هر دو سال یکبار تعویض شوند .
  •  پکیج ها سیم دار نیز دارای سنسور یا چشمی هایی بوده که توسط کابل هایی  به مرکز دستگاه متصل شده و برق خود را از پنل مرکزی تامین میکنند. این پکیج ها قیمت به نسبت پایین تری داشته وبعد از نصب هزینه ای بابت باتری چشمی ها نخواهید داشت وتنها نیاز است باتری بکاپ پنل اصلی دزدگیر را هر ۳-۴ سال تعویض نمایید.

راهنمای خرید دزدگیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

09127804759 09127559633

چرا باید از دزدگیر برای اماکن استفاده کنیم ؟

دزدگیر (burglar alarm) یک سیستم امنیتی متشکل از تجهیزات الکترونیکی و سنسور هایی میباشد که  هنگام احساس خطر با به صدا دراوردن آژیر منجر به فراری دادن سارقان شده و با گرفتن تماس یا ارسال پیامک به صاحبان املاک اطلاع رسانی میکند.

جالب است بدانید که  طبق آمار ۴۶ درصد از سارقان از سرقت مکان های دارای دزدگیر و سیستم هشدار خودداری کرده اند و احتمال سرقت  از مکان هایی که سیستم دزدگیر ندارند ۳۰۰ برابر بیشتر میباشد!

بنابرین با توجه به این که در سال های اخیر سرقت از اماکن، بسیار افزایش یافته است، دزدگیر ها و سایر سیستم های امنیتی بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته  و روز به روز دزدگیرهای جدیدتر و مجهزتری توسط تولید کنندگان وارد بازار میشود.

امروزه انواع مختلفی از دزدگیر ها جهت حفظ امنیت منازل مسکونی، انبار، فروشگاه، سازمان ها و .. در بازار موجود میباشد که اغلب سازوکار یکسانی داشته و تنها براساس مکان نصب و تعداد لوازم جانی آن ها به نام های مختلفی همچون دزدگیر فروشگاهی، دزدگیر اماکن و ..شناخته میشوند.

دزدگیر ها توسط سنسورهای مختلفی ازجمله سنسور تشخیص حرکت، لرزش، سنسور دود و نشت گاز، سنسور تشخیص  امواج صوتی و.. میتوانند شکستن قفل، شیشه و گذر افراد از یک حریم خصوصی مشخص را تشخیص داده و با پخش صدای آژیر و تماس گرفتن با شماره تلفن های تعریف شده در دستگاه (20-2 شماره تلفن) دیگران را از بروز خطر مطلع سازند.

دزدگیر ها را می توان در هر جایی از یک ساختمان مانند ورودی ها، راهرو ، بالکن و ..نصب کنید. همینطورمیتوانید تنها یک دزدگیر جهت کنترل راه های ورودی نصب نموده و یا به کمک چند دزدگیر تمام قسمت‌های منزل یا  محل کار تان را کنترل نمایید.

قیمت دزدگیر خانه

انواع دزدگیر اماکن بر اساس روش اتصال

دزدگیر بیسیم

دزدگیرهای وایرلس یا بی‌سیم نیازی به سیم‌کشی نداشته و ارتباط بین دستگاه کنترل مرکزی دزدگیر و حسگر یا سنسورها، از طریق سیگنال های رادیویی میباشد و سنسورها، جهت تغذیه از باتری استفاده می کنند.

دزدگیر خانه بیسیم قیمت بالاتری نسبت به مدل های بدون سیم داشته ولی مزایای بسیاری هم دارد که از جمله ی آن ها نصب و اجرای راحت تر، قابلیت افزودن تعداد و جابه جایی سنسورها و همینطور امنیت بالاتر این دزدگیرها میباشد زیرا بر خلاف دزدگیر سیمی، امکان قطع نمودن سیم های ارتباطی دزدگیر توسط سارقین وجود ندارد.

دزدگیر سیم دار

دزدگیرهای سیمی از ابتدایی ترین و قدیمیترین نوع دزدگیرها بوده که در آن ها سنسورها توسط سیم هایی به دستگاه مرکزی متصل میشوند.

این نوع از دزدگیرها قیمت پایینتری نسبت به نوع بیسیم داشته ولی هزینه اضافی جهت کابل کشی داشته و معمولا برای مخفی نمودن سیم ها، آن ها را داخل داکت و براکت قرار میدهند که ممکن است این داکت ها دور فریم درب و یا پنجره چرخانده شوند که در نتیجه پس از نصب نمای زیبایی نخواهند داشت.همچنین افزودن سنسور به سیستم دزدگیر سیمی که از قبل نصب شده، پردردسر بوده واحتیاج به کابل کشی مجدد خواهد داشت .

انواع دزدگیر ها بر اساس نحوه ی اطلاع رسانی

دزدگیرهای تلفن کننده

در دزدگیرهای تلفن کننده یا دزدگیرهای مانیتور شده، در صورت تشخیص سرقت توسط چشمی ها، علاوه بر فعال شدن آژیر، بخش تلفن کننده دزدگیر نیز فعال شده و به طور اتوماتیک با شماره تلفن هایی که در حافظه دستگاه ذخیره شده است به ترتیب اولویت تماس میگیرد.

دزدگیرهای تلفن کننده خود به دو نوع تقسیم میشوند :

  • دزدگیر تلفن کننده ثابت

این دزدگیرها توسط یک شماره گیر به خط تلفن محل نصبشان متصل شده و در صورت فعال شدن با شماره های ذخیره شده ، تماس گرفته و یک پیام از قبل تعیین‌ شده پخش میکنند.

از معایب این دزدگیرها سرعت نسبتا پایین عملکردشان  و عدم تماس گیری در صورت قطع شدن خط تلفن توسط سارقین میباشد.

  • دزدگیر سیم‌کارت خور

. یکی از انواع دزدگیرهای تلفن کننده، دزدگیر های تلفن کننده سیم‌کارتی میباشند که نیازی به سیم کشی تلفن نداشته و تنها کافیست یک سیم کارت تلفن همراه که دارای اعتبار پولی کافی بوده درون دستگاه قرار دهید و همچنین از وجود آنتن دهی کافی تلفن همراه در محل نصب مطمئن باشید.

این دزدگیرهاعلاوه بر تماس و پخش پیام در صورت فعال شدن سنسورها، مواردی نظیر قطع برق و غیر فعال شدن دزدگیر توسط دیگر کاربران، تحریک سیستم در هنگام سرقت، اعلام زوم تحریک شده و… را توسط پیامک به مالک اعلام میکنند.

 دزدگیر های سیمکارتی نسبت به مدل های پیشین مزایای بیشتری دارند برای مثال قابلیت  کنترل از راه داشته و میتوانید با نصب اپلیکیشن های اندروید و ios  درگوشی همراه خود و دسترسی به اینترنت به راحتی  کل دزدگیر و یا بخشی از آن نظیر بلندگوها را غیر فعال نمایید. همچنین افرادی که گوشی هوشمند ندارد با ارسال پیامکی چند کد به دستگاه میتوانند آن را کنترل نمایند.

توجه نمایید که در صورت عدم آنتن دهی و مشکلات احتمالی در اپراتورهای همراه اول یا ایرانسل، دسترسی شما به پیامک از بین رفته و  قطع  اینترنت منجر به از کارافتادن اپلیکیشن خواهد شد.

دزدگیرهای آلارم دهنده

دزدگیرهای آژیر زننده یا آلارم دهنده پس از تحریک سنسورها و فعال شدن ، صدای آژیر بلندی تولید می کنند ولی هیچ گونه تماسی توسط دزدگیر با صاحبان املاک گرفته نخواهد شد .

دزدگیر های آلارم دهنده در مقایسه با دزدگیرهای تلفن کننده قیمت ارزان تری داشته ولی پیشنهاد میکنیم اگر تصمیم به خرید این نوع از دزدگیرها دارید، اطمینان یابید در نزدیکیتان افرادی حضور دارند تا در صورت فعال شدن دزدگیر، در محل حضور یافته و شما را مطلع سازند.

دزدگیر سیمکارتی

اجزای سازنده ی دزدگیر اماکن

دستگاه مرکزی یا کنترل پنل

پنل مرکزی به عنوان هسته ی یک دستگاه دزدگیر عمل نموده و عملکرد همه ی اجزای سیستم را کنترل می کند.

در واقع پنل مرکزی سیگنال ها و علائمی که از حسگرها ارسل میشوند را تشخیص داده و سپس فرامین لازم  را جهت اعلام هشدار ارسال میکند.

پنل مرکزی به  شکل یک یا چند برد کامپیوتری بوده که داخل محفظه ای فلزی قرار گرفته و  به یک منبع تغذیه متصل میشود. فعال و غیر فعال کردن کنترل پنل توسط ریموت انجام میشود.

تلفن کننده دزدگیر

تلفن کننده به گونه ای طراحی شده که در صورت تحریک و فعال شدن دزدگیر، به صورت اتوماتیک با شماره هایی که از قبل در حافظه ی دستگاه ذخیره شده (قابلیت ذخیره 2 تا 22 شماره بسته به مدل و برند تلفن کننده ) تماس گرفته و با پخش کردن آژير و یا پیغامی از پیش ضبط  شده، کاربران را از خطر مطلع میسازد.

در صورتی که از تلفن کننده های سیمکارت خور استفاده نمایید امکانات بیشتری در اختیار خواهید داشت که پیشتر به آن پرداختیم.

آژیرخطر

آژیر در واقع  در انتهای کار سیستم عمل نموده و با ایجاد صدای بلند، وضعیت خطر را اطلاع رسانی میکنند.

نوعی از آژیر که در داخل دستگاه مرکزی دزدگیر نصب میشود آژیر پیزو نام دارد که ابعاد کوچک و صدای ضعیف تری نسبت به آژیر اصلی داشته و در صورت فشردن دکمه فعال سازی در ریموت، صدای ممتد دو ثانیه ای و در صورت غیر فعال نمودن دزدگیر دو صدای ممتد پخش میکند.

آژیر برای پخش صدای آلارم در محیط احتیاج به بلندگو دارد که هرچه میزان وات بلندگو بیشتر باشد، ابعاد و دیافراگم بزرگتری داشته و به تبع  قیمت بالاتری خواهد داشت. از متداول ترین بلندگوهای مورد استفاده  در دزدگیرها بلندگوهای 25 وات میباشند.

ریموت دزدگیر

ریموت وظیفه روشن و خاموش کردن سیستم دزدگیر را داشته که معمولا بردی بین ۵۰ تا ۱۵۰ متر دارد. در صورتی که بخواهید عملکرد چشمی ها را متوقف نموده و یا صدای آژیر را قطع کنید میتوانید از ریموت دزدگیر استفاده نمایید .

سنسور یا چشمی دزدگیر

Sensor یا چشمی های یک دزدگیر یکی از اساسی‌ترین اجزای سیستم دزدگیر بوده و همانطور که از نامشان مشخص است همانند یک چشم فضای مورد نظر را اسکن کرده و در صورت بروز هرگونه تغیری در محیط  اعم از حرکت، لرزش و حتی تغییر دما واکنش نشان داده و باعث به صدا درآمدن آژیر میشوند.

چشمی ها در دو مدل باسیم و بی سیم موجود می باشد.  چشمی های باسیم توسط سیم دوزوج به پنل دزدگیر متصل میشوند، در صورتی که چشمی های بیسیم توسط باتری تغذیه شده و نصب ساده تر و البته قیمت بالاتری هم  دارند.

چشمی  های دزدگیر انواع مختلفی دارند که در ادامه معرفی خواهیم کرد .

باطری بک آپ

باتری نقشی بسیار اساسی در سیستم دزدگیر داشته و منجر به روشن ماندن دزدگیر هنگام قطع جریان برق میشود و توسط دستگاه مرکزی دزدگیر شارژ میشود.

باتری های 4.5 آمپر 12 ولتی را معمولا در ساختمان های مسکونی و سیستم های کوچک که چشمی های کمتری دارند استفاده کرده و از باتری های 12 آمپر در اماکن و مجموعه های بزرگ و برای پشتیبانی از تعداد بالای چشمی ها استفاده میکنند.

چشمی دزدگیر

انواع سنسور یا چشمی دزدگیر

سنسورهای حرکتی

سنسورهای حرکتی از سال ۱۹۷۰ تولید شده  و مطابق با نامشان از تکنولوژی های مختلفی نظیر سیستم مادون قرمز، اولتراسونیک، تکنولوژی دوگانه (ترکیب دو یا چند سیستم )، ارتعاشی و… جهت تشخیص حرکت در محیط استفاده میکنند. سنسورهای حرکتی میتوانند فضای گسترده ای را تحت پوشش قرار داده و درانواع مختلف زیر موجود میباشند:

سنسور حرکتی  PIR یا مادون قرمز

متداول ترین نوع سنسورهای حرکتی حسگرهای مادون قرمز (Passive infrared detectors) است که با تاباندن امواج مادون قرمز در محیط و تشخیص منبع گرمایی ناشی از حرکت، فرمان را به پنل مرکزی ارسال نموده و در تهایت آژیر دستگاه فعال میشود. در واقع این حسگرها، توانایی تشخیص حرکتی را نداشته و  اساس کارشان تغییر ناگهانی دما در نقطه مورد نظر می باشد.حسگرهای مادون قرمز میتوانند تا 360 درجه میدان دید داشته باشند. این سنسورها دارای قیمت مناسبی بوده و معمولا بر روی  سقف و یا دیوار نصب میشوند.

سنسور حرکتی وزنی

نوعی از چشمی‌های پیشرفته حرکتی و از کم خطا ترین سنسورها به شمار میروند که  به کمک امواج مادون قرمز و بر اساس حرکت اجسام اندازه آنها را تخمین زده و میتوانند حرکت‌ انسان ها را از موجودات کوچک‌تر مانند حیوانات و اجسام کوچک تشخیص داده و آن ها را نادیده بگیرند. این چشمی ها بسیار مناسب فضاهای باز و کارگاهی می باشند.

سنسور های حرکتی مایکروویو 

گرانقیمت ترین نوع سنسور در دزدگیر ها بوده که قادر به پوشش بیشتری بوده و اساس کارشان پدیده دوپلر و به نوعی تقلید از حواس ارتعاشی خفاش میباشد، به طوری که به طور مداوم ریزموج های صوتی یا همان مایکروویوها را به محیط ارسال و دریافت میکند و در صورت کوچکترین حرکت در محیط که باعث تغییر در زمان بازگشت امواج میشود، هشدار دزدگیر فعال خواهد شد.

از معایب استفاده ازحسگرهای ماکروویو ایجاد نقطه کور درصورت وجود اشیا فلزی در برابر حسگر و همینطور حساسیت بالا نسبت به حرکات اشیا (برای مثال حرکت پرده‌ها در اثر وزش باد) اشاره کرد. به منظور کاهش هشدارهای کاذب، این ردیاب با یک سنسور PIR ترکیب می شود.

سنسور حرکتی اولتراسونیک

اساس کار این سنسورها نیز همانند سنسورهای مایکروویو، پدیده دوپلر میباشد و امواج صوتی با فرکانس ۱۵ تا ۷۵ کیلوهرتز که در محدوده شنوایی انسان ها نیست را در محیط پخش نموده و امواج برگشتی از محیط را دریافت میکنند که جسم در حال حرکت در محیط،  فرکانس ارسالی ردیاب را تغییر داده و در نتیجه آن، دزدگیر فعال خواهد شد.سنسور التراسونیک همچنین می تواند فاصله یک شی تا حسگر را با ضبط کردن زمان سپری شده بین موج تولید شده و موج در حال برگشت، اندازه گیری کند.

سنسورهای ارتعاشی

برای اماکنی نظیر بانک ها، دیوار انبارهای بزرگ و ..  که احتمال تخریب دیوار وجود داشته و نیاز است تا سنسور ها فضای بزرگی را پوشش دهند میتوان از سنسورهای ارتعاشی که قیمت کمی هم دارند استفاده کرد.

سنسور دستی(پدال دزدگیر)

پدال دزدگیر قطعه ای است که مانند پدال خودرو، در زیر پا قرار گرفته و با فشردن آن دزدگیر فعال شده و آژیر به صدا در می آید.در واقع پدال همچون سنسوری منجر به فعال شدن دزدگیر و واکنش سریع در مواقع بروز خطر خواهد شد. از پدال ها معمولا در مکان های حساسی همچون طلافروشی،بانک و .. استفاده میشود.

از دیگر سنسور های دزدگیر که درواقع در گروه چشمی ها قرار نمی گیرند موارد زیر میباشد:

سنسورهای  فروصوت

ردیاب های فروصوت امواج صوتی با فرکانس پایین (کمتر از ۲۰ هرتزکه توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست) که در اثر فوران های آتشفشانی، زلزله، باز و بسته کردن درب ها و پنجره ها و…تولید میشوند را شناسایی میکنند. فعالیت هایی از قبیل باز و بسته  کردن در و یا باز نمودن قفل ها توسط سارقین منجر به ایجاد این امواج صوتی میشود. حساسیت این سنسورها بر اساس اندازه ساختمان، وجود حیوانات خانگی و .. قابل تغییر میباشد.

سنسورهای دود، حرارت و کربن مونوکسید

این سنسورها  24 ساعته فعال بوده و در اکثر سیستم های دزدگیر موجود میباشند که منجر به جلوگیری از آتش سوزی های شدید،مسمومیت با گاز و ..میشوند. نوع قدیمی  این ردیاب ها  بین دوصفحه فلزی جریان الکتریکی ایجاد نموده و در اثر ورود دود به محفظه و تغییر جریان، سیستم هشدار را فعال می کردند. نوع مدرن تر که سنسورهای فوتوالکتریک نیز نامیده میشوند از یک منبع نورانی که داخل سنسور الکتریکی حساس به نور قرار گرفته تشکیل شده است که در اثر ورود دود به محفظه و پراکنده کردن نور، آژیر دزدگیر را فعال می کنند.

سنسورهای شکستن شیشه

این سنسورها در نزدیکی محل نصب شیشه ها  قرار گرفته و مجهز به یک میکروفن بوده و بر اساس سیگنالهای صوتی برنامه نویسی شده اند به گونه ای که میتوانند صدای شکستن شیشه و فرکانس امواج حاصل از آن را تشخیص داده و اعلام هشدار کند.

سنسورهای مگنتی

سنسورهای مگنتی، بسیار پرطرفدار بوده و از حسگرهای دو قطعه ای به شمار میروند که در دو نوع بیسیم و با سیم در بازار موجود میباشند .از این سنسورها بیشتر بر روی درب و پنجره های باز شو استفاده میشود. این سنسورها از یک مگنت آهنربایی دو قسمتی تشکیل شده که یکی بر روی درب و دیگری روی چهارچوب نصب شده و در صورت باز شدن در، حالت مغناطیسی بین دو قطعه از بین رفته ، سنسور فعال شده و فرمان آلارم یا آژیر را به مرکز دزدگیر ارسال میکنند.

قیمت دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیرها معمولا بر اساس فاکتورهایی نظیر برند، دزدگیر، نوع قابلیت ها، نوع و تعداد چشمی ها و سایر لوازم جانبی متغیر بوده و نمیتوان قیمت ثابتی در نظر گرفت. 

چنانچه تصمیم به خرید دزدگیر برای منزل، محل کار و یا سازمان ها و مراکز خاص را داشته و قبل از انتخاب پکیج های موجود در سایت، احتیاج به راهنمایی جهت انتخاب مناسب ترین دزدگیر دارید، جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با دوربینی تماس فرمایید .

بهترین مارک دزدگیر خانه

به طور کلی برخلاف دوربین مدار بسته، دزدگیر های با برند ایرانی از لحاظ کیفی و خدمات پس از فروش نظیر گارانتی و ..بسیار بهتر از پک های دزدگیر های چینی با قیمت کمتر میباشند. دزدگیرهای چینی معمولا کیفیت بسیار پایین تری داشته و فاقد گارانتی معتبر و طولانی مدت میباشند که باعث میشود در صورت خرابی امکان تعمیر انها دشوار بوده و نیاز به تعویض باشد.

از نکات مهم در خرید دزدگیر عملکرد دقیق و بدون خطا (عدم وجود آژیرهای بی مورد)، ضدهک بودن و امنیت بالا، کیفیت بالای مواد اولیه و قطعات دزدگیر، طراحی ظاهری زیبا در چشمی ها و کوچک بودن سایز دستگاه مرکزی و سرعت عملکرد بالا (کمتر از 8 ثانیه) میباشد که خوشبختانه بسیاری از شرکت‌های داخلی دزدگیرهایی با چنین ویژگی هایی را تولید میکنند.

از جمله برند های مطرح و باکیفیت دزدگیر در ایران میتوان موارد زیر را نام برد:

 دزدگیر اماکن کلاسیک(Classic)، فایروال(FIREWALL)، جی ام کا (gmk)، آنیک(Anik)، سایلکس (SILEX) و پارادوکس(Paradox)

دزدگیر خانه بیسیم

نکات مهم درخرید دزدگیر

توجه به مکان نصب دوربین

 مهمترین نکته در خرید دزدگیر اماکن و انتخاب مدل دزدگیر  مکان موردنظر جهت نصب دزدگیر میباشد. زیرا در برخی مکان ها امکان نصب دزدگیرهای سیم دار وجود نداشته و یا ممکن است علاوه بر انسان موجودات زنده  دیگری نظیر موش، گربه ،پرنده و … وجود داشته باشد که در این صورت دزدگیر شما باید دارای چشمی و سنسورهای وزنی جهت تشخیص حیوانات خانگی باشد.

دزدگیر مناسب برای  منازل و واحدهای مسکونی

پیشنهاد میشود برای منازل مسکونی حتی از دزدگیرهای مدل سیم کارتی به جای دزدگیرهای خط ثابت و یا بدون تلفن کننده استفاده کنید. زیرا علاوه بر این که امکان کنترل از راه دور را داشته و حین فعال شدن آژیر مزاحمتی برای همسایگان ایجاد نخواهد شد ، میتوانید از دیگیر امکانات این دزدگیر ها نظیر پشتیبان گیری ازتلفن همراه، گزارش قطعی برق، کنترل از راه دور بدون دسترسی به اینترنت، استفاده از اپلیکیشن کنترل دزدگیر در موبایل و … استفاده نمایید.

دزدگیر مناسب برای سازمان ها و موسسات

بهتر است سیستم های دزدگیری که  برای سازمان ها، موسسات و دفاتر کار جهت حفاظت از اسناد و مدارک و تجهیزات نصب میشوند سیستم قابل برنامه ریزی و چند کاربره بوده تا بتوان تردد افراد را به طور هوشمند کنترل نموده و توسط ریموت ها و رمزهای عبور متفاوت، دسترسی های متنوعی برای افراد مختلف جهت ورود ایجاد نمود.

دزدگیر مناسب برای مکان های صنعتی و انبار ها

در مکان هایی صنعتی،کارخانه ها و انبار ها بهتر است از دزدگیرهای دارای سنسور های  وزنی (تشخیص اشیای بالای 20 کیلوگرم) استفاده شود. دزدگیرهای نصب شده در چنین مکان هایی باید مقاوم بوده و دارای استحکام بدنه بالا و عایق بندی مناسب جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز به تجهیزات الکتریکی و چشمی ها باشند.

دزدگیر مناسب  بانک و موسسات اعتباری

در چنین مکان هایی کیفیت تجهیزات و برند دوربین نسبت به سایر اماکن اهمیت بسیار بیشتری داشته و سرعت بالای دزدگیر در اعلام سرقت بسیار حائز اهمیت میباشد. دزدگیرهای بانک ها و موسسات مالی عموما دارای زون های حفاظت 24 ساعته هستندو میتوان آن ها را به گونه ای انتخاب نمود که  قابلیت فرمان پذیری توسط پدال و شستی دستی، توسط کارمندان بانک را داشته باشند و بدون پخش صدای آژیر و به  طور مستقیم به مرکز هشدار پلیس متصل شوند.

خدمات گارانتی و نصب دزدگیر

خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت میباشد بنابرین سعی کنید برندی از دستگاه را خریداری نمایید که که شرکت خدمات دهنده آن دارای اعتبار و قدمت بالایی بوده و همچنین در داخل کشور بوده تا بتوانید از خدمات نصب و گارانتی شرکت استفاده نمایید.

اکثر دزدگیرهای ایرانی دارای کاتالوگ و راهنمای نصب میباشند و کاربرانی که کمی اطلاعات فنی داشته باشند، میتوانند دزدگیر را نصب کنند؛ به خصوص مدل‌های دزدگیر بیسیم که نیاز به سیم‌کشی برای چشمی ها نداشته و نصب راحت تری دارند. اما به طور کلی نصب دزدگیر به خصوص سیستم های بزرگ تر و دارای سنسورهای بیشتر، عملی اختصاصی بوده و بهتر است جهت اطمینان از کارکرد درست دستگاه، نصب آن را به نصاب های حرفه‌ای بسپارید.

قبل از خرید دزدگیر حتی المقدور از نصابان درخواست بازدید حضوری از محیط خود را  داشته باشید و بعد از اتمام نصب، حتما دستگاه را چندین بار تست نموده  تا از عملکرد درست دزدگیربه خصوص تلفن کننده مطمئن شوید.و در آخر پیشنهاد میکنیم از خرید دزدگیر دست دوم که پر ریسک و مشکل ساز میباشد، خودداری نمایید.

سبد خرید

بستن (Esc)
تماس فوری
Scroll To Top